Asistent senior manažéra DEP pre oblasť VODNÉ HOSPODÁRSTVO

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu: Banská Bystrica

Ponúkaný plat: Dohodou

Termín nástupu: Ihneď

Pracovný úväzok: podľa dohody, ideálne počas prázdnin min. 15 dní/mesiac, počas školského roku 1 - 2 dni/týždeň

Forma prac. pomeru: dohoda

Pozícia: asistent senior manažéra DEP pre oblasť VODNÉ HOSPODÁRSTVO

Náplň práce:

  • príprava podkladov a spracovanie dokumentov vodného hospodárstva (havarijné plány, prevádzkové poriadky, žiadosti o súhlasy a povolenia, ...)
  • vedenie evidencie o odberoch a analýze vzoriek vypúšťaných odpadových a dažďových vôd, komunikácia s klientmi, zasielanie upozornení o vykonaní analýz
  • asistencia s vedením služby trvalého environmentálneho servisu pre pridelených zákazníkov v rozsahu platných zmlúv a legislatívy (oblasť vodného hospodárstva)
  • príprava podkladov pre cenové ponuky, fakturácie, apod.
  • asistentské služby pre senior manažéra DEP (kopírovanie, skenovanie, viazanie dokumentov, ...)
  • štúdium vodného zákona a vykonávacích predpisov

Požiadavky na pracovníka

  • študent VŠ prírodovedného oboru alebo technického oboru so zameraním na ŽP
  • znalosť chémie - schopnosť zaradiť chemické látky do skupín podľa prílohy č. I vodného zákona
  • výborná slovenská gramatika, schopnosť písať žiadosti a dokumenty
  • počítačové znalosti - ovládanie balíka Microsoft Office (word, excell a powerpoint na výbornej úrovni)
  • angličtina - mierne pokročilá
  • vodičský preukaz sk. B výhodou
  • zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, tímový duch, ochota pracovať podľa potreby

Výberové konanie

Štruktúrovaný životopis a motivačný list zasielajte čo najskôr na adresu: milka.kroulova@detox.sk

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

O spoločnosti DETOX s.r.o.

Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, environmentálne legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.

Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody, sme vedúcou slovenskou

spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, environmentálneho poradenstva, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.

DEP = Divízia environmentálnych projektov - environmentálne projekty a poradenstvo

Mám záujem